Czwarta Fala


Młodzi, zdolni, kreatywni

Czwartą Falę tworzą trzej kieleccy kabareciarze należący do najświeższego pokolenia komików. To jedna z najszybciej rozwijających się formacji młodego pokolenia. Od 2009 roku prezentują się na scenach całego kraju, za każdym razem zbierając pozytywne recenzje i zaproszenia na kolejne występy.

Jak sami mówią przełomowym momentem ich działalności był występ w programie Stand Up Zabij mnie śmiechem emitowanym w telewizji Polsat, po którym poznała ich cała Polska.

Skład Kabaretu:
Damian Lebieda – główny tekściarz, Mateusz Lewkowicz – zapalony organizator potrafiący odegrać każdą postać, Łukasz Książek – niezawodny technik, logistyk, a w razie potrzeby także stylista i charakteryzator. Z połączenia takich zdolności i osobowości powstaje niezawodna mieszanka zapewniająca śmiech i dobrą zabawę. Cechują ich niewyczerpane pokłady energii, spontaniczności i pozytywu. Potrafią odnaleźć się na każdej imprezie, począwszy od wielkich kabaretonów, poprzez występy plenerowe, spotkania w Domach Kultury i kameralne imprezy firmowe.

Zdążyli zdobyć już wiele nagród i wyróżnień m.in. na Konkursie Kabaretowym „Kopytko” w Toruniu, Festiwalu Artystycznym Młodzieży Akademickiej FAMA, Kabaretowych Mistrzostwach Świata w Warszawie i Ogólnopolskiej Giełdzie Kabaretowej „Przewałka”, przypadając do gustu nie tylko jury, ale także publiczności.

Zawsze gotowi do działania, zawsze pełni zapału, zawsze otwarci na nowe sugestie.Odkryj w sobie pokłady humoru o których do tej pory nie miałeś pojęcia, pozwól zaprosić się do świata absurdu w którym nigdy niczego nie możesz być pewien, pozwól porwać się Czwartej Fali.

Kontakt w sprawie organizacji imprez

Katarzyna Kaczerowska
kom. 695 22 50 20
tel. 77 441 0 144

Biuro:

e-KABARET
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opole
tel. 77 441 0 144
e mail: biuro@e-kabaret.pl

Galeria zdjęć
miniatura
miniatura
miniatura
miniatura